Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir SEO ve Dijital Pazarlama alanında çalışan ekibimiz ile 2020 senesine yeni bir marka adıyla müşterimize butik ve custom hizmet verme amacıyla yola çıktık. 6 kişiden oluşan ekibimizde başlıca;

SEO Uzmanları,

Dijital Pazarlama Uzmanları,

Graphic Designer

Ve Sosyal Medya Uzmanları yer almaktadır.

Misyonumuz az sayıda müşteri kabul ederek, ekibin daha verimli ve müşterilerin daha mutlu olmasını sağlamaktır. Butik hizmet vererek müşterilerimize daha fazla zaman ayırabilir ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

Hem sizlerin hemde bizlerin zamanının kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz. Üzerinde çalıştığımız projelerin deadline tarihlerine uyuyor ve doğru stratejisi geliştirerek projelerin başarıya belirlenen tarihte ulaşmasını sağlıyoruz.

Her projenin kendine has ihtiyaçları olmaktadır. Ekibimiz ilgili web sitesini a'dan z'ye analiz ederek ihtiyaçlarını, eksiklerini ve tahmini tamamlama tarihlerini belirleyerek planlı bir hizmet sunuyoruz. Her müşterimize özel oluşturduğumuz takip analizi ile de müşterilerimiz projenin genel durumunu, yapılanları ve yapılacakları ve teslim tarihlerini en detayına kadar takip etme avantajını yaşamaktadırlar.